Home › W ubiegłym roku miałem udać się do lekarza

W ubiegłym roku miałem udać się do lekarza

"W ubiegłym roku miałem udać się do lekarza w przypadku niektórych testów. Nie martw się okazało się być niczym innym, podczas gdy czekaliśmy na wynikach moja mama miała ze mną rozmawiać. Jedną z rzeczy, które zostało przetestowane pod kątem ma podłoże genetyczne lub coś. Moja mama była naprawdę martwi się w czasie i dała mu się wyślizgnąć, że istnieje duża szansa, że ​​tata nie może być moim biologicznym ojcem. Nie można nigdy niech wie, Jim, to boli go tak dużo. Mówię ci to z dwóch powodów. W ten sposób masz brud na mnie też, więc jeśli mam zły na ciebie czegoś w przyszłości nie będę głupi i szczur cię. A ponieważ mam zamiar robić "rzeczy" z tobą przynajmniej wiesz, że jest szansa, że ​​nie są więzami krwi, możemy być, ale nie jestem pewien. " couple-731890_1280.jpg

"Wow" powiedziałem w odpowiedzi. Ashley pewność dała mi wiele do myślenia, że ​​to na pewno. Po tym, co się stało z ciocią Debbie wczoraj nie byłem totalnie zaskoczony ojcostwa Ashleya, ale wciąż czułem się jakbym został uderzony tona cegieł. Również miałem dość dobry pomysł, co ma na myśli, kiedy chciał robić rzeczy, o mnie i mój kogut zaczął znowu rosnąć. Ashley zauważył to natychmiast, a jej mała dłoń dał krótki skok, zanim wstała.

"Wziąć prysznic pierwszy kołek, a następnie czekać tu wrócę" powiedziała, skierował się do drzwi.

Nie trwało długo, zanim ja siedziałem na łóżku wypucowane sportowego duża na twardym. Gdy drzwi się otworzyły i wszedł Ashley miała wielki uśmiech na jej twarzy. Po tym, jak zobaczył moją erekcję czy to możliwe, jej uśmiech rzeczywiście rosły jak mój kogut w odpowiedzi na nią. Miała na sobie czarną, jedwabistym parę Szorty i czarnym paskiem spaghetti szczycie, który zstąpił na tyle niska, aby wyświetlić obfitą ilość jej opalone i duży biust.

"Lubisz?" Powiedziała już znając odpowiedź. "Teraz idź za mną do mojego pokoju, mam dla ciebie niespodziankę."

"Bez ubrania?", Zapytałem.

"Mówiłam Ci ubrać Jim? Wystarczy przyjść ze mną "Ashley nakazał jej starsza siostra głosem.

Bez wątpienia Śledziłem Ashley za drzwiami. Miniony tydzień byłem zgodne z dyrektywami kobiety "prowadzących do wybitnych wyników dla siebie. Już nie byłam dziewicą, że piętno został zdjęty z moich barków. Miałem przejebane dwie starsze kobiety, a teraz moja nastoletnia kuzynka obiecywał więcej tego samego. Z przesadnym rozmachem Ashley otworzył drzwi do swojej sypialni, która została zamknięta, jak zwykle, i jak wszedłem ujrzałem widok nigdy nie zapomnę.

Na środku pokoju była królową wielkości łóżko z mosiężną głowicą i rad stopę i która została pokryta różowym arkusze i poszewki na poduszki. A przywiązany do deski stóp z parą szaliki była ciotka Laura. Jej elastyczna, nagie ciało wygięte w pasie nad footboard z ramionach rozłożone w krzyż, każdy nadgarstek zabezpieczonej szalik przywiązany do gałki z mosiądzu na końcu planszy stóp. Jej głowa i górna część tułowia wisiała nad materacem a jej zgrabna, smukła ass został zatrzymany w powietrzu. Spojrzała na mnie jak wszedłem do pokoju i zobaczyłem inny szalik był związany między jej czerwone usta. Kiedy Ashley za mną ciotki Laury rzucić oczy w dół do łóżka.

"Przenieś ją Jim, stań obok Laury" Ashley powiedział jej znajomy teraz władczy sposób. Zamknęła drzwi i usłyszałem trzask zamka. Ashley potem podszedł i usiadł na łóżku więc była tuż obok ciotki Laury przed wyjęciem szalik z jej ust. Uniosła głowę Ashley zamknął usta tuż przy jej macochy. Obaj zaczęli iść na nią i znalazłem się głaskania mojego penisa oglądać je pocałować. Widać było, że obaj byli ciesząc się nim, chociaż ciotka Laura została powstrzymana. Kiedy Ashley wreszcie przerwał pocałunek sięgnęła w dół i manipulowane starsza kobieta za sutek co ciotka Laura skakać.

"Get na łóżku Jim i klęczeć tuż przed nią" powiedziała mi, a ja chętnie przestrzegane. "Chcesz ssać Jima wielki kutas, prawda Laura?" Potem poprosił ją. Ciotka Laura tylko kiwnęła głową i oblizała wargi.

"Nakarmić kogut Jim, pieprzyć twarz" Ashley powiedział z błyskiem w jej niebieskie oczy.

Ciotka Laura otworzyła szeroko usta i wsunął między jej wilgotne wargi do jej ciepłe usta. Jej język wirowały wzdłuż spodniej doprowadza mnie dziki. Moja ręka pieścił jej brązowe włosy cicho, kiedy oglądałem jej policzek wybrzuszenie z głowy naciska na niego. Tymczasem Ashley dostał się i teraz stał za ciotki Laury.

"Słuchajcie" Ashley zaczął "keep ssie go Laurę, ale należy zachować ostrożność, ponieważ mam zamiar zbić cię. Jim daj mi znać, jeśli zęby dotykać piękny kogut a ja zbić jej extra. "

Ciotka Laura udało się spełnić moje spojrzenie kontynuując jednocześnie ssać mnie. Miała zmartwione spojrzenie ale mruknął zachętę do niej.

"Ashley nie będzie cię zranić ciotka Laura".

"Jak możesz być tak pewny Jim" Ashley przeciwdziałać, jak podniosła rękę powyżej dupie czeka. Jej ręka zdawała się zejść w zwolnionym tempie, dopóki nie wiąże się z ciałem. Z dźwiękiem to sprawiło, że nie był to cios i ciotka Laura ledwie drgnął jak ciągnęła ssania mnie. W rzeczywistości pracowała dalej w dół i mój wał był już w połowie drogi do ust.