Home › Szok będzie łagodne słowo, aby opisać,

Szok będzie łagodne słowo, aby opisać,

Szok będzie łagodne słowo, aby opisać, co czułem w chwili otworzyłem oczy. Oczekiwano go ciotka Laura była obok mnie w łóżku tylko zobaczyć mojego małego kuzyna Ashley. Miała jeden palec dociskany ustach, podczas gdy jej druga ręka pieściła moje drewno rano. Nie zrozumcie mnie źle, to było dobre i moja erekcja nie obchodzi kto posługiwaniu się nim. Dodajmy do tego mój kuzyn Ashley był przystojniak.

body-1263068_1280.jpg Pod wieloma względami była mniejsza wersja matki, ciotki Debbie. Chociaż około pół stopy krótszy Miała figurę klepsydry jak jej mama i mieli bardzo podobne rysy twarzy. Obaj mieli kruczoczarne włosy, chociaż Ashley była prostsza niż kręcone loki jej mamy. Największą różnicą była ciotka Debbie miał czarne oczy, ale Ashley były głęboki odcień niebieskiego.

"Ash" szepnęłam "co sądzisz robisz?"

Uśmiech na twarzy wszedł na chwilę przed zmianą na bardziej przemyślane wypowiedzi. Ash pochylił się szybko i dał mi szybki pocałunek na ustach przed wyciągnięciem jej twarz z powrotem.

"Jim musimy mówić, że ważne jest" powiedziała z tym poważny wygląd jej. Tymczasem jej ręka kontynuował głaszcząc mnie.

"Myślę, że wtedy należy puścić mojego penisa, ponieważ nie mogę myśleć, gdy grasz z nim."

Ashley spojrzał na to, co robiła wtedy. Jej mała ręka nie mogła się zmieścić całą drogę wokół mojego wału, ale to nie utrudnia jej w jakikolwiek sposób. Zdjęła rękę niechętnie wydawało ale nadal patrzył na moją erekcję.

"Dzięki Ashley. Więc co się dzieje?"

"Niestety to tylko tak duże i dobre patrząc na mnie. Nigdy nie widziałem tak miły. "

"W twoim wieku nie powinno być widać żadnych" Powiedziałem jej z dezaprobatą.

Ashley skrzywił się przed udzieleniem odpowiedzi. "Jestem tylko rok młodszy od ciebie, ale jest w porządku dla ciebie jestem pewien."

"Co masz na myśli?" I powiedział defensywnie.

"Prawdziwym powodem chciałem porozmawiać dowodzi, że mam rację. Kiedy powiedziałem wcześniej, że zwierzę nie oznaczony plecy nie zdawałem sobie sprawy, że to cougar. Ja po prostu wyjść i powiedzieć. Wiem, co ty i Laura byli aż do Mam nawet dowodu, więc nie ma sensu zaprzeczać Jim. Teraz to, co masz do powiedzenia? "

"Jak się dowiedziałeś? A ty powiesz wuj John? "

"Nie chcę powiedzieć, tato, ale to też zależy od ciebie i Laura. I okazało się, kiedy usłyszałem coś ostatniej nocy, a raczej dziś rano. Nie spał i usłyszałem kogoś pełzające obok moich drzwi. Kiedy otworzył ją ujrzałem Laury poślizgu do swojego pokoju. Może to nie było nic złego, ale gdy przebywała tam przez chwilę stałem się podejrzliwy. Mój pokój i pomieszczenie John junior nie tylko podzielić się ściany, ale również klimatyzację kanale. Jeśli mogę otworzyć odpowietrznik i jego otwór jest otwarty widzę w jego pokoju. "

"Dobrze widziałem Laura jedzie na górze ciebie. I nawet zrobił zdjęcie z moim telefonem komórkowym, więc widzisz, że posiadają wszystkie karty. Byłem bardzo zły na dwóch z was jak to zrobić. To boli tatuś dużo wiedzieć. Jest to na tyle złe, że Laura jest oszukiwanie na niego, ale z własnego bratanka, jak również. "

Odłożyłem moją głowę ze wstydu. Wszystko Ashley powiedział, było prawdą. Ale co mogę teraz zrobić?

"Im więcej o tym myślałem, tym mniej mogę winić cię Jim. Jesteś tylko nastoletnie mężczyzna i Laura jest bardzo atrakcyjna, jak również jest sexy. Uwierzcie mi, mam rozbijać na jej sobie. "

To wyznanie zaskoczył mnie i spojrzał na Ashley.

"Tak, jestem bi, Lubię dziewczyny zbyt" przyznała. "Ponieważ jesteś moją kuzynkę i Znam cię całe życie postanowiłem najpierw porozmawiać. Czekałem, aż tata w lewo, aby grać w golfa i zakradł się tutaj. Kiedy zobaczyłem leżysz w łóżku, przystojny i nagi iz tak duża ciężko na nie mogłam myśleć. I stało się tak speszony i zdałem sobie sprawę, jak Laura będzie przyciągać do Ciebie. Teraz nie wiem, co o tym myśleć. Jak to wszystko się stało Jim? "

Biorąc głęboki oddech, by się uspokoić powiedziałem Ashley, jak ciotka Laura weszła a ja szarpanie się wyzwalanie mój ogromny orgazm i jak od tego momentu byliśmy pożądania dla siebie nawzajem, dopóki nie mogliśmy się kontrolować. Ashley kiwnęła głową słysząc moją historię.